ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU

SREDNJA ŠKOLA

Pokrenuli smo rubriku za nadarene učenike u kojoj ćemo svaka dva mjeseca objavljivati određeni broj zadataka iz matematike. Učenici  će svoja rješenja slati na  adresu rjesenja@nasaskola.ba Najuspješniji će biti nagrađeni vrijednim matematičkim knjigama. Pozivamo učenike da se uključe u ovaj projekat.

Takmičarske zadatke ćemo objaviti naknadno. Srdačan pozdrav …

ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 2ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 3ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 4ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 5ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 6ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 7ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 8ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 9ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU ZADACI ZA SREDNJU ŠKOLU Arslanagic 10

Komentari su zatvoreni.